Genellikle Nemli Yerlerde Yetişen Dikensi Bir Bitki bulmacada nedir?

Genellikle Nemli Yerlerde Yetişen Dikensi Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle Nemli Yerlerde Yetişen Dikensi Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle Nemli Yerlerde Yetişen Dikensi Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “YANDAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlükte genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki, bulmacada genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki, bulmaca soruları genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki, genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki tanımı, genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki açıklaması, bulmaca çözümü genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki, sözlükte genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki ne, genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki nedir, bulmaca sözlüğü 'genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki', sözlük genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki, genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki, genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki ne demek, bulmaca genellikle nemli yerlerde yetişen dikensi bir bitki