Genellikle Irak ve İran’da çalınan telli bir saz bulmacada nedir?

Genellikle Irak ve İran’da çalınan telli bir saz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle Irak ve İran’da çalınan telli bir saz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle Irak ve İran’da çalınan telli bir saz“ sorusuna cevap olarak “SANTUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz, genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz açıklaması, bulmaca soruları genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz, bulmaca sözlüğü 'genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz', sözlükte genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz, sözlük genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz, genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz ne demek, genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz nedir, genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz tanımı, genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz, bulmaca genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz, bulmacada genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz, sözlükte genellikle irak ve i̇ran’da çalınan telli bir saz ne