Genellikle Üç Direkli Olan Yelkenli Tekne bulmacada nedir?

Genellikle Üç Direkli Olan Yelkenli Tekne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle Üç Direkli Olan Yelkenli Tekne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle Üç Direkli Olan Yelkenli Tekne“ sorusuna cevap olarak “BARKO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

genellikle üç direkli olan yelkenli tekne nedir, bulmaca sözlüğü 'genellikle üç direkli olan yelkenli tekne', sözlük genellikle üç direkli olan yelkenli tekne, bulmacada genellikle üç direkli olan yelkenli tekne, bulmaca çözümü genellikle üç direkli olan yelkenli tekne, sözlükte genellikle üç direkli olan yelkenli tekne ne, bulmaca soruları genellikle üç direkli olan yelkenli tekne, genellikle üç direkli olan yelkenli tekne açıklaması, bulmaca genellikle üç direkli olan yelkenli tekne, genellikle üç direkli olan yelkenli tekne, genellikle üç direkli olan yelkenli tekne ne demek, sözlükte genellikle üç direkli olan yelkenli tekne, genellikle üç direkli olan yelkenli tekne tanımı