Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı bulmacada nedir?

Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı“ sorusuna cevap olarak “KİOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bulmacada gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bulmaca soruları gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, sözlük gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, bulmaca çözümü gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı ne demek, bulmaca gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı, gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı nedir, bulmaca sözlüğü 'gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı', gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı açıklaması, sözlükte gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı ne, gemlik ilçesinin antik dönemdeki adı tanımı