Gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama bulmacada nedir?

Gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama“ sorusuna cevap olarak “ABAŞO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama ne, gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama nedir, gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama açıklaması, gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama tanımı, bulmacada gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama, gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama ne demek, bulmaca gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama, gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama, bulmaca sözlüğü 'gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama', bulmaca çözümü gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama, sözlükte gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama, sözlük gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama, bulmaca soruları gemiyi baştan yada kıçtan halatla karaya bağlama