Geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak bulmacada nedir?

Geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak“ sorusuna cevap olarak “BANDIRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlükte geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmaca sözlüğü 'geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak', geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak açıklaması, geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak tanımı, geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak nedir, bulmaca çözümü geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmaca soruları geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, sözlük geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak ne demek, geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, sözlükte geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak ne, bulmacada geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmaca geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak