Gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme bulmacada nedir?

Gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme“ sorusuna cevap olarak “GÜVERTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

bulmacada gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme, gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme nedir, bulmaca soruları gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme, bulmaca sözlüğü 'gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme', gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme tanımı, sözlükte gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme, sözlükte gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme ne, gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme, gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme ne demek, gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme açıklaması, bulmaca gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme, sözlük gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme, bulmaca çözümü gemilerde ve teknelerde baştan kıça kadar döşenmiş tahta veya madeni platform döşeme