Gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca bulmacada nedir?

Gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca“ sorusuna cevap olarak “MANİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca ne, gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmaca çözümü gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmaca sözlüğü 'gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca', bulmaca gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca tanımı, gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca açıklaması, gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca ne demek, sözlük gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmaca soruları gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, sözlükte gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, bulmacada gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca, gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca nedir