Gelinin güveye verdiği para ya da mal bulmacada nedir?

Gelinin güveye verdiği para ya da mal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gelinin güveye verdiği para ya da mal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gelinin güveye verdiği para ya da mal“ sorusuna cevap olarak “DRAHOMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmacada gelinin güveye verdiği para ya da mal, bulmaca çözümü gelinin güveye verdiği para ya da mal, gelinin güveye verdiği para ya da mal ne demek, sözlükte gelinin güveye verdiği para ya da mal, bulmaca soruları gelinin güveye verdiği para ya da mal, bulmaca gelinin güveye verdiği para ya da mal, gelinin güveye verdiği para ya da mal tanımı, sözlükte gelinin güveye verdiği para ya da mal ne, gelinin güveye verdiği para ya da mal nedir, sözlük gelinin güveye verdiği para ya da mal, gelinin güveye verdiği para ya da mal, bulmaca sözlüğü 'gelinin güveye verdiği para ya da mal', gelinin güveye verdiği para ya da mal açıklaması