Geline gönderilen armağan sinisi bulmacada nedir?

Geline gönderilen armağan sinisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geline gönderilen armağan sinisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geline gönderilen armağan sinisi“ sorusuna cevap olarak “HONÇA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmacada geline gönderilen armağan sinisi, sözlük geline gönderilen armağan sinisi, sözlükte geline gönderilen armağan sinisi ne, geline gönderilen armağan sinisi nedir, bulmaca geline gönderilen armağan sinisi, bulmaca çözümü geline gönderilen armağan sinisi, bulmaca sözlüğü 'geline gönderilen armağan sinisi', geline gönderilen armağan sinisi ne demek, geline gönderilen armağan sinisi tanımı, bulmaca soruları geline gönderilen armağan sinisi, geline gönderilen armağan sinisi açıklaması, sözlükte geline gönderilen armağan sinisi, geline gönderilen armağan sinisi