Gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç bulmacada nedir?

Gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç“ sorusuna cevap olarak “NAHİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç nedir, bulmaca sözlüğü 'gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç', bulmaca gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç, gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç, gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç ne demek, gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç tanımı, sözlükte gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç, sözlük gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç, sözlükte gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç ne, bulmaca çözümü gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç, gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç açıklaması, bulmacada gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç, bulmaca soruları gelin ya da sünnet alayının önünde taşınan balmumundan yapılmış ağaç