Gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba bulmacada nedir?

Gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba“ sorusuna cevap olarak “YARMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmacada gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba, gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba tanımı, gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba, bulmaca gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba, gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba açıklaması, bulmaca çözümü gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba, sözlük gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba, gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba nedir, sözlükte gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba, gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba ne demek, bulmaca soruları gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba, sözlükte gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba ne, bulmaca sözlüğü 'gelişigüzel kırılmış buğdaydan yapılan bir tür çorba'