Geleneksel Türk Evlerinde Önü Açık Sofa bulmacada nedir?

Geleneksel Türk Evlerinde Önü Açık Sofa“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geleneksel Türk Evlerinde Önü Açık Sofa” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geleneksel Türk Evlerinde Önü Açık Sofa“ sorusuna cevap olarak “HANAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmacada geleneksel türk evlerinde önü açık sofa, geleneksel türk evlerinde önü açık sofa, bulmaca sözlüğü 'geleneksel türk evlerinde önü açık sofa', geleneksel türk evlerinde önü açık sofa ne demek, geleneksel türk evlerinde önü açık sofa açıklaması, sözlükte geleneksel türk evlerinde önü açık sofa, sözlük geleneksel türk evlerinde önü açık sofa, geleneksel türk evlerinde önü açık sofa nedir, bulmaca çözümü geleneksel türk evlerinde önü açık sofa, bulmaca soruları geleneksel türk evlerinde önü açık sofa, sözlükte geleneksel türk evlerinde önü açık sofa ne, bulmaca geleneksel türk evlerinde önü açık sofa, geleneksel türk evlerinde önü açık sofa tanımı