Geceleri ufukta çakan parıltı bulmacada nedir?

Geceleri ufukta çakan parıltı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geceleri ufukta çakan parıltı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geceleri ufukta çakan parıltı“ sorusuna cevap olarak “BALK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

geceleri ufukta çakan parıltı ne demek, sözlük geceleri ufukta çakan parıltı, sözlükte geceleri ufukta çakan parıltı, bulmaca geceleri ufukta çakan parıltı, bulmaca çözümü geceleri ufukta çakan parıltı, bulmacada geceleri ufukta çakan parıltı, bulmaca soruları geceleri ufukta çakan parıltı, geceleri ufukta çakan parıltı açıklaması, geceleri ufukta çakan parıltı, sözlükte geceleri ufukta çakan parıltı ne, geceleri ufukta çakan parıltı nedir, geceleri ufukta çakan parıltı tanımı, bulmaca sözlüğü 'geceleri ufukta çakan parıltı'