Geceleri konuşulup dertleşilen dost bulmacada nedir?

Geceleri konuşulup dertleşilen dost“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geceleri konuşulup dertleşilen dost” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geceleri konuşulup dertleşilen dost“ sorusuna cevap olarak “SEMİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları geceleri konuşulup dertleşilen dost, sözlük geceleri konuşulup dertleşilen dost, sözlükte geceleri konuşulup dertleşilen dost, geceleri konuşulup dertleşilen dost nedir, geceleri konuşulup dertleşilen dost ne demek, geceleri konuşulup dertleşilen dost tanımı, geceleri konuşulup dertleşilen dost açıklaması, bulmaca sözlüğü 'geceleri konuşulup dertleşilen dost', geceleri konuşulup dertleşilen dost, bulmacada geceleri konuşulup dertleşilen dost, bulmaca çözümü geceleri konuşulup dertleşilen dost, sözlükte geceleri konuşulup dertleşilen dost ne, bulmaca geceleri konuşulup dertleşilen dost