Gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı bulmacada nedir?

Gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı“ sorusuna cevap olarak “ALPTEKİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı tanımı, bulmaca soruları gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı, sözlük gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı, gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı ne demek, bulmaca çözümü gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı, sözlükte gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı ne, gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı, bulmaca sözlüğü 'gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı', gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı nedir, bulmacada gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı, bulmaca gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı, gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı açıklaması, sözlükte gazneliler devletinin kurucusu olan kumandan ve devlet adamı