Gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “YUVARLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek, sözlükte gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek ne, gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek ne demek, gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek nedir, sözlük gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek, bulmaca gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek, gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek tanımı, bulmaca sözlüğü 'gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek', bulmacada gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek, bulmaca soruları gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek, bulmaca çözümü gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek, gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek açıklaması, gaziantep yöresine özgü küçük köftelerle yapılan bir yemek