Gambiya Cumhuriyetinin Başkenti bulmacada nedir?

Gambiya Cumhuriyetinin Başkenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gambiya Cumhuriyetinin Başkenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gambiya Cumhuriyetinin Başkenti“ sorusuna cevap olarak “BANJUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları gambiya cumhuriyetinin başkenti, bulmaca gambiya cumhuriyetinin başkenti, sözlükte gambiya cumhuriyetinin başkenti ne, bulmaca çözümü gambiya cumhuriyetinin başkenti, gambiya cumhuriyetinin başkenti tanımı, bulmacada gambiya cumhuriyetinin başkenti, gambiya cumhuriyetinin başkenti ne demek, sözlükte gambiya cumhuriyetinin başkenti, sözlük gambiya cumhuriyetinin başkenti, bulmaca sözlüğü 'gambiya cumhuriyetinin başkenti', gambiya cumhuriyetinin başkenti nedir, gambiya cumhuriyetinin başkenti, gambiya cumhuriyetinin başkenti açıklaması