Galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola bulmacada nedir?

Galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola“ sorusuna cevap olarak “KOTLETPANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola nedir, bulmaca galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola, galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola, bulmaca sözlüğü 'galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola', sözlükte galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola ne, bulmaca çözümü galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola, sözlük galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola, galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola açıklaması, sözlükte galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola, galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola tanımı, galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola ne demek, bulmacada galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola, bulmaca soruları galeta ununa bulanarak yağda kızartılmış pirzola