Gabya Sereninin Cundasından Açılan Cunda Yelkeni bulmacada nedir?

Gabya Sereninin Cundasından Açılan Cunda Yelkeni“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gabya Sereninin Cundasından Açılan Cunda Yelkeni” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gabya Sereninin Cundasından Açılan Cunda Yelkeni“ sorusuna cevap olarak “KORDELİSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni, bulmaca çözümü gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni, sözlük gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni, gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni nedir, sözlükte gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni ne, bulmacada gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni, bulmaca soruları gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni, bulmaca gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni, bulmaca sözlüğü 'gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni', gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni tanımı, gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni, gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni ne demek, gabya sereninin cundasından açılan cunda yelkeni açıklaması