Gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim bulmacada nedir?

Gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim“ sorusuna cevap olarak “LARENJEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim, bulmaca sözlüğü 'gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim', sözlükte gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim ne, bulmacada gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim, gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim açıklaması, gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim ne demek, gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim nedir, gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim tanımı, sözlükte gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim, bulmaca soruları gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim, sözlük gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim, gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim, bulmaca çözümü gırtlağın bütünüyle çıkarıldığı cerrahi girişim