Gırtlağın Doğuştan Şekil Bozukluğuna Bağlı Olarak Sesli Soluk Alma bulmacada nedir?

Gırtlağın Doğuştan Şekil Bozukluğuna Bağlı Olarak Sesli Soluk Alma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gırtlağın Doğuştan Şekil Bozukluğuna Bağlı Olarak Sesli Soluk Alma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gırtlağın Doğuştan Şekil Bozukluğuna Bağlı Olarak Sesli Soluk Alma“ sorusuna cevap olarak “STRİDOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma, sözlükte gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma, gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma tanımı, bulmaca sözlüğü 'gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma', bulmacada gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma, gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma nedir, bulmaca gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma, sözlükte gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma ne, bulmaca soruları gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma, gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma ne demek, gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma açıklaması, sözlük gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma, bulmaca çözümü gırtlağın doğuştan şekil bozukluğuna bağlı olarak sesli soluk alma