Gürcistan'ın En Önemli Limanlarından Biri bulmacada nedir?

Gürcistan'ın En Önemli Limanlarından Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gürcistan'ın En Önemli Limanlarından Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gürcistan'ın En Önemli Limanlarından Biri“ sorusuna cevap olarak “BATUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü gürcistanın en önemli limanlarından biri, gürcistanın en önemli limanlarından biri, gürcistanın en önemli limanlarından biri ne demek, gürcistanın en önemli limanlarından biri nedir, gürcistanın en önemli limanlarından biri açıklaması, sözlükte gürcistanın en önemli limanlarından biri ne, gürcistanın en önemli limanlarından biri tanımı, bulmaca gürcistanın en önemli limanlarından biri, bulmaca soruları gürcistanın en önemli limanlarından biri, bulmaca sözlüğü 'gürcistanın en önemli limanlarından biri', sözlük gürcistanın en önemli limanlarından biri, bulmacada gürcistanın en önemli limanlarından biri, sözlükte gürcistanın en önemli limanlarından biri