Günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması bulmacada nedir?

Günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması“ sorusuna cevap olarak “KOROZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması tanımı, bulmaca soruları günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması, günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması, günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması ne demek, sözlük günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması, bulmaca günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması, günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması nedir, sözlükte günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması ne, bulmaca çözümü günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması, bulmaca sözlüğü 'günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması', sözlükte günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması, bulmacada günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması, günlük yaşamda teknolojide maddelerin elektriksel kimyasal ya da mekanik yolla aşınması açıklaması