Güney Amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş bulmacada nedir?

Güney Amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güney Amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güney Amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş“ sorusuna cevap olarak “HOAZİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlükte güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş ne, güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş nedir, bulmaca sözlüğü 'güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş', güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş ne demek, bulmacada güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş, güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş, sözlük güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş, bulmaca çözümü güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş, sözlükte güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş, bulmaca güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş, güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş tanımı, bulmaca soruları güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş, güney amerika’da yaşayan ve “tepelitavuk” da denilen bir kuş açıklaması