Güney Afrika ve Zimbabve’de yaşayan bir halk bulmacada nedir?

Güney Afrika ve Zimbabve’de yaşayan bir halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güney Afrika ve Zimbabve’de yaşayan bir halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güney Afrika ve Zimbabve’de yaşayan bir halk“ sorusuna cevap olarak “NDEBELELER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk, bulmaca sözlüğü 'güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk', güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk, bulmacada güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk, bulmaca çözümü güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk, güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk nedir, güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk ne demek, güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk açıklaması, sözlükte güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk, bulmaca soruları güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk, bulmaca güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk, güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk tanımı, sözlükte güney afrika ve zimbabve’de yaşayan bir halk ne