Güney Afrika Cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve Afrik bulmacada nedir?

Güney Afrika Cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve Afrik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güney Afrika Cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve Afrik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güney Afrika Cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve Afrik“ sorusuna cevap olarak “AFRİKANER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik nedir, güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik tanımı, bulmaca sözlüğü 'güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik', bulmaca çözümü güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik, sözlükte güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik ne, bulmacada güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik, güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik, bulmaca güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik, güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik açıklaması, sözlükte güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik, güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik ne demek, sözlük güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik, bulmaca soruları güney afrika cumhuriyetinde doğmuş veya uzun süredir orada yaşayan ve afrik