Güney Afrika Cumhuriyeti’ne yerleşmiş Hollandalı sömürgecilere verilen ad bulmacada nedir?

Güney Afrika Cumhuriyeti’ne yerleşmiş Hollandalı sömürgecilere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güney Afrika Cumhuriyeti’ne yerleşmiş Hollandalı sömürgecilere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güney Afrika Cumhuriyeti’ne yerleşmiş Hollandalı sömürgecilere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “AFRİKANER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad nedir, güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad ne demek, sözlük güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad, bulmaca çözümü güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad, güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad açıklaması, bulmacada güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad, güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad, bulmaca güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad', sözlükte güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad, güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad tanımı, bulmaca soruları güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad, sözlükte güney afrika cumhuriyeti’ne yerleşmiş hollandalı sömürgecilere verilen ad ne