Güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki bulmacada nedir?

Güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KOKLİKO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki, güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki açıklaması, güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki tanımı, bulmaca sözlüğü 'güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki', güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki, güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki ne demek, sözlük güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki, bulmacada güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki, bulmaca soruları güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki, sözlükte güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki ne, sözlükte güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki, bulmaca çözümü güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki, güneşlik yerleri seven sarkık yapraklı olan soğanlı bir bitki nedir