Güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi bulmacada nedir?

Güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi“ sorusuna cevap olarak “HELİOTERAPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi nedir, bulmacada güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi, bulmaca sözlüğü 'güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi', bulmaca çözümü güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi, bulmaca soruları güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi, sözlük güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi, sözlükte güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi ne, bulmaca güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi, güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi, sözlükte güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi, güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi ne demek, güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi açıklaması, güneş ışınlarıyla bazı hastalıkların tedavisi tanımı