Güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler bulmacada nedir?

Güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler“ sorusuna cevap olarak “KLOROFİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler, güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler tanımı, güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler açıklaması, bulmaca çözümü güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler, bulmacada güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler, sözlükte güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler, bulmaca soruları güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler, sözlük güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler, bulmaca güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler, güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler ne demek, sözlükte güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler ne, güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler nedir, bulmaca sözlüğü 'güneş ışığını soğurarak bitkilerde karbon özümlemesini sağlayan ve bitkiler'