Gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi bulmacada nedir?

Gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi“ sorusuna cevap olarak “ÜVEZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlük gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi, bulmaca gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi, gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi, gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi tanımı, bulmaca çözümü gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi, bulmaca soruları gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi, bulmaca sözlüğü 'gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi', bulmacada gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi, sözlükte gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi, sözlükte gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi ne, gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi ne demek, gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi açıklaması, gülgillerden bir ağaç ve bu ağacın muşmulaya benzeyen yemişi nedir