Gözde Çatlak Biçiminde Görülen Şekil Bozukluğu bulmacada nedir?

Gözde Çatlak Biçiminde Görülen Şekil Bozukluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gözde Çatlak Biçiminde Görülen Şekil Bozukluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gözde Çatlak Biçiminde Görülen Şekil Bozukluğu“ sorusuna cevap olarak “KOLOBOMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu', gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu, gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu tanımı, gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu ne demek, bulmaca soruları gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu, sözlükte gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu, sözlükte gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu ne, bulmacada gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu, gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu nedir, gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu açıklaması, bulmaca çözümü gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu, sözlük gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu, bulmaca gözde çatlak biçiminde görülen şekil bozukluğu