Gözün ön bölümünde yer alan saydam katman bulmacada nedir?

Gözün ön bölümünde yer alan saydam katman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gözün ön bölümünde yer alan saydam katman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gözün ön bölümünde yer alan saydam katman“ sorusuna cevap olarak “KORNEA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gözün ön bölümünde yer alan saydam katman, sözlük gözün ön bölümünde yer alan saydam katman, gözün ön bölümünde yer alan saydam katman açıklaması, bulmaca gözün ön bölümünde yer alan saydam katman, bulmaca sözlüğü 'gözün ön bölümünde yer alan saydam katman', gözün ön bölümünde yer alan saydam katman ne demek, bulmaca çözümü gözün ön bölümünde yer alan saydam katman, sözlükte gözün ön bölümünde yer alan saydam katman ne, gözün ön bölümünde yer alan saydam katman tanımı, gözün ön bölümünde yer alan saydam katman, bulmaca soruları gözün ön bölümünde yer alan saydam katman, gözün ön bölümünde yer alan saydam katman nedir, bulmacada gözün ön bölümünde yer alan saydam katman