Göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d bulmacada nedir?

Göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d“ sorusuna cevap olarak “KOLOBOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d, bulmacada göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d, bulmaca göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d, sözlük göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d, bulmaca çözümü göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d, göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d açıklaması, bulmaca soruları göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d, sözlükte göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d ne, sözlükte göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d, göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d nedir, bulmaca sözlüğü 'göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d', göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d tanımı, göz küresi altındaki yapılarda bir yarık bulunması biçiminde ortaya çıkan d ne demek