Göz bebeğinin küçülüp öyle kalması bulmacada nedir?

Göz bebeğinin küçülüp öyle kalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göz bebeğinin küçülüp öyle kalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göz bebeğinin küçülüp öyle kalması“ sorusuna cevap olarak “MİYOZİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

göz bebeğinin küçülüp öyle kalması tanımı, bulmacada göz bebeğinin küçülüp öyle kalması, sözlük göz bebeğinin küçülüp öyle kalması, göz bebeğinin küçülüp öyle kalması ne demek, göz bebeğinin küçülüp öyle kalması nedir, göz bebeğinin küçülüp öyle kalması, göz bebeğinin küçülüp öyle kalması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'göz bebeğinin küçülüp öyle kalması', sözlükte göz bebeğinin küçülüp öyle kalması, bulmaca soruları göz bebeğinin küçülüp öyle kalması, sözlükte göz bebeğinin küçülüp öyle kalması ne, bulmaca göz bebeğinin küçülüp öyle kalması, bulmaca çözümü göz bebeğinin küçülüp öyle kalması