Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması bulmacada nedir?

Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması“ sorusuna cevap olarak “ABLEFARİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması açıklaması, sözlük göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması nedir, bulmaca göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, sözlükte göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, sözlükte göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması ne, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması tanımı, bulmaca soruları göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, bulmaca sözlüğü 'göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması', göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması ne demek, bulmacada göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, bulmaca çözümü göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması