Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması bulmacada nedir?

Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göz Kapağının Doğuştan Kısmen Veya Tamamen Olmaması“ sorusuna cevap olarak “ABLEFARİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmacada göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması açıklaması, bulmaca çözümü göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, bulmaca sözlüğü 'göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması', sözlükte göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması ne, bulmaca göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması tanımı, sözlükte göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, bulmaca soruları göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması nedir, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, sözlük göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması, göz kapağının doğuştan kısmen veya tamamen olmaması ne demek