Gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı bulmacada nedir?

Gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı“ sorusuna cevap olarak “BAOBAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı nedir, bulmaca çözümü gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı, gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı ne demek, gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı, bulmaca soruları gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı, bulmacada gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı, gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı tanımı, sözlük gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı, sözlükte gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı ne, gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı', bulmaca gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı, sözlükte gövdesinin çevresi 30 metreyi aşabilen bir sıcak ülke ağacı