Gövdesi Taze İken Yenen Ve Marul Tatında Olan Yabani Bir Bitki bulmacada nedir?

Gövdesi Taze İken Yenen Ve Marul Tatında Olan Yabani Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gövdesi Taze İken Yenen Ve Marul Tatında Olan Yabani Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gövdesi Taze İken Yenen Ve Marul Tatında Olan Yabani Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “AGCAĞIZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki, gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki açıklaması, bulmacada gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki, sözlükte gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki, gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki ne demek, bulmaca gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki, sözlükte gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki ne, bulmaca soruları gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki, gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki nedir, bulmaca sözlüğü 'gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki', gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki, gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki tanımı, sözlük gövdesi taze i̇ken yenen ve marul tatında olan yabani bir bitki