Gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı bulmacada nedir?

Gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı“ sorusuna cevap olarak “DEHİDRATASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı, bulmacada gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı, bulmaca soruları gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı, gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı tanımı, sözlükte gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı, sözlükte gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı ne, gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı ne demek, bulmaca çözümü gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı, gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı nedir, bulmaca sözlüğü 'gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı', gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı, gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı açıklaması, sözlük gövdeden zararlı olabilecek derecede su kaybı