Gösterişi ve özentisi olmayan bulmacada nedir?

Gösterişi ve özentisi olmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gösterişi ve özentisi olmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gösterişi ve özentisi olmayan“ sorusuna cevap olarak “BABAYANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'gösterişi ve özentisi olmayan', sözlükte gösterişi ve özentisi olmayan, bulmacada gösterişi ve özentisi olmayan, gösterişi ve özentisi olmayan ne demek, sözlükte gösterişi ve özentisi olmayan ne, gösterişi ve özentisi olmayan açıklaması, sözlük gösterişi ve özentisi olmayan, bulmaca çözümü gösterişi ve özentisi olmayan, bulmaca soruları gösterişi ve özentisi olmayan, gösterişi ve özentisi olmayan, gösterişi ve özentisi olmayan nedir, bulmaca gösterişi ve özentisi olmayan, gösterişi ve özentisi olmayan tanımı