Görme Yollarının X Şeklinde Çaprazlanması bulmacada nedir?

Görme Yollarının X Şeklinde Çaprazlanması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Görme Yollarının X Şeklinde Çaprazlanması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Görme Yollarının X Şeklinde Çaprazlanması“ sorusuna cevap olarak “KİYAZMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmacada görme yollarının x şeklinde çaprazlanması, sözlük görme yollarının x şeklinde çaprazlanması, sözlükte görme yollarının x şeklinde çaprazlanması ne, bulmaca soruları görme yollarının x şeklinde çaprazlanması, görme yollarının x şeklinde çaprazlanması, sözlükte görme yollarının x şeklinde çaprazlanması, bulmaca görme yollarının x şeklinde çaprazlanması, görme yollarının x şeklinde çaprazlanması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'görme yollarının x şeklinde çaprazlanması', bulmaca çözümü görme yollarının x şeklinde çaprazlanması, görme yollarının x şeklinde çaprazlanması ne demek, görme yollarının x şeklinde çaprazlanması nedir, görme yollarının x şeklinde çaprazlanması tanımı