Gönül Kırıcı Sözler Söyleyen bulmacada nedir?

Gönül Kırıcı Sözler Söyleyen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gönül Kırıcı Sözler Söyleyen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gönül Kırıcı Sözler Söyleyen“ sorusuna cevap olarak “DİLİZİFİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

gönül kırıcı sözler söyleyen nedir, sözlükte gönül kırıcı sözler söyleyen, gönül kırıcı sözler söyleyen açıklaması, bulmaca gönül kırıcı sözler söyleyen, sözlükte gönül kırıcı sözler söyleyen ne, bulmaca sözlüğü 'gönül kırıcı sözler söyleyen', sözlük gönül kırıcı sözler söyleyen, gönül kırıcı sözler söyleyen, bulmacada gönül kırıcı sözler söyleyen, gönül kırıcı sözler söyleyen ne demek, bulmaca çözümü gönül kırıcı sözler söyleyen, bulmaca soruları gönül kırıcı sözler söyleyen, gönül kırıcı sözler söyleyen tanımı