Gömülü Bir Şeyi Yerden Çıkarma bulmacada nedir?

Gömülü Bir Şeyi Yerden Çıkarma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gömülü Bir Şeyi Yerden Çıkarma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gömülü Bir Şeyi Yerden Çıkarma“ sorusuna cevap olarak “NEBS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gömülü bir şeyi yerden çıkarma ne, bulmaca çözümü gömülü bir şeyi yerden çıkarma, gömülü bir şeyi yerden çıkarma nedir, sözlük gömülü bir şeyi yerden çıkarma, bulmaca sözlüğü 'gömülü bir şeyi yerden çıkarma', sözlükte gömülü bir şeyi yerden çıkarma, bulmaca gömülü bir şeyi yerden çıkarma, gömülü bir şeyi yerden çıkarma tanımı, bulmacada gömülü bir şeyi yerden çıkarma, bulmaca soruları gömülü bir şeyi yerden çıkarma, gömülü bir şeyi yerden çıkarma ne demek, gömülü bir şeyi yerden çıkarma, gömülü bir şeyi yerden çıkarma açıklaması