Gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk bulmacada nedir?

Gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk“ sorusuna cevap olarak “KILAĞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk, bulmaca gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk, bulmaca sözlüğü 'gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk', sözlük gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk, gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk nedir, gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk açıklaması, gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk ne demek, bulmaca çözümü gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk, gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk tanımı, sözlükte gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk ne, gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk, sözlükte gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk, bulmacada gök dürbünlerini doğrultmaya yarayan disk