Göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas bulmacada nedir?

Göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas“ sorusuna cevap olarak “DİYAFRAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas', göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas açıklaması, göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas, sözlükte göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas, sözlükte göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas ne, bulmaca soruları göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas, sözlük göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas, bulmacada göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas, bulmaca çözümü göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas, göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas nedir, bulmaca göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas, göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas ne demek, göğüs ve karın boşluklarını birbirinden ayıran ince ve geniş kas tanımı