Göğün 16.katında Oturan Barış Tanrısı bulmacada nedir?

Göğün 16.katında Oturan Barış Tanrısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Göğün 16.katında Oturan Barış Tanrısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Göğün 16.katında Oturan Barış Tanrısı“ sorusuna cevap olarak “BAYÜLKEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

göğün 16.katında oturan barış tanrısı açıklaması, göğün 16.katında oturan barış tanrısı ne demek, bulmaca göğün 16.katında oturan barış tanrısı, bulmacada göğün 16.katında oturan barış tanrısı, göğün 16.katında oturan barış tanrısı, sözlükte göğün 16.katında oturan barış tanrısı ne, sözlükte göğün 16.katında oturan barış tanrısı, bulmaca soruları göğün 16.katında oturan barış tanrısı, sözlük göğün 16.katında oturan barış tanrısı, bulmaca çözümü göğün 16.katında oturan barış tanrısı, göğün 16.katında oturan barış tanrısı nedir, bulmaca sözlüğü 'göğün 16.katında oturan barış tanrısı', göğün 16.katında oturan barış tanrısı tanımı