Futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması bulmacada nedir?

Futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması“ sorusuna cevap olarak “DEGAJMAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması, bulmaca çözümü futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması, futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması, sözlük futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması, futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması tanımı, futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması açıklaması, futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması nedir, bulmaca futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması, bulmacada futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması, futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması ne demek, bulmaca sözlüğü 'futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması', sözlükte futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması ne, sözlükte futbolda topun kaleden ya da kale çizgisinden uzağa yollanması