Frengiye benzer bir hastalık bulmacada nedir?

Frengiye benzer bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Frengiye benzer bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Frengiye benzer bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “PINA”, “PİAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

frengiye benzer bir hastalık, bulmaca frengiye benzer bir hastalık, bulmacada frengiye benzer bir hastalık, sözlükte frengiye benzer bir hastalık, frengiye benzer bir hastalık ne demek, bulmaca çözümü frengiye benzer bir hastalık, frengiye benzer bir hastalık açıklaması, bulmaca soruları frengiye benzer bir hastalık, frengiye benzer bir hastalık tanımı, frengiye benzer bir hastalık nedir, sözlükte frengiye benzer bir hastalık ne, sözlük frengiye benzer bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'frengiye benzer bir hastalık'