Frengi hastalığına verilen bir başka ad bulmacada nedir?

Frengi hastalığına verilen bir başka ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Frengi hastalığına verilen bir başka ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Frengi hastalığına verilen bir başka ad“ sorusuna cevap olarak “SİFİLİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü frengi hastalığına verilen bir başka ad, sözlük frengi hastalığına verilen bir başka ad, frengi hastalığına verilen bir başka ad nedir, frengi hastalığına verilen bir başka ad açıklaması, frengi hastalığına verilen bir başka ad, bulmacada frengi hastalığına verilen bir başka ad, sözlükte frengi hastalığına verilen bir başka ad, bulmaca soruları frengi hastalığına verilen bir başka ad, frengi hastalığına verilen bir başka ad ne demek, frengi hastalığına verilen bir başka ad tanımı, sözlükte frengi hastalığına verilen bir başka ad ne, bulmaca frengi hastalığına verilen bir başka ad, bulmaca sözlüğü 'frengi hastalığına verilen bir başka ad'